Tatragolf Mountain Resort ****

Recenze Tatragolf Mountain Resort ****  - pokoj 408

Pokud jste četli moji recenzi hotelu Petr Bezruč, tak jste mohli nabít dojmu, že jsem absolutně proti kupování jakýchkoliv pobytů na slevových portálech. Tento pobyt jsem koupil prostřednictvím portálu slevymailem.cz a absolutně jsem změnil názor na slevové servery. Ano, i prostřednictvím těchto slevových serverů se dá koupit pobyt, který se vám opravdu bude líbit. My jsme tentokrát vyrazili do Slovenských Vysokých Tater do obce Velká Lomnica.

Příjezd do Tatragolf Mountain Resortu

Ve chvíli, kdy jsme přijížděli byl jsem trošku skeptický. Ulička k hotelu byla vedena novou zástavbu překrásný domů, ale neustále se klikatila. Asi po kilometru a půl jsme objevili malou vesničku cca 10 domů, které mají 4 patra. Jak jsme za malou chvíli zjistili v jednom z těchto domů budeme bydlet. Mé srdce zaplesalo. Již zvenku vypadly všechny budovy takřka totožné a moc krásně. V budově "A" se nachází moc pěkná recepce, kde nás příjemná recepční nasměrovala, že náš pokoj bude v budově G . Konkrétně se jednalo o pokoj 408.

Vstupujeme do budovy G

Budova se nachází od recepce cca 200 m. Přímo u budovy jsme měli své parkoviště. „Paráda nebude to daleko“ zajásal jsem. To se mi moc líbilo. Budova už venku vypadá moc krásně (posuďte sami na fotkách). U vstupu do budovy si pípnete čipovou kartou a po zabzučení se dostanete do vstupní chodby. Úplně mě překvapilo, že celá chodba byla obložena mramorem. Zde bych vytkl jenom jednu věc. Do výtahu nebylo možné vstoupit ihned v přízemí, ale bylo potřeba vystoupit nebo sestoupit do mezipatra. Jelikož jsme bydleli ve 4. Patře, v podstatě až v podkroví, museli jsme zase kus pěšky. Výtah se zastavil v 3. a půl patře a půl patra jsme museli pěšky po schodech. To je asi jediná věc co bych bydlení v Tatragolf Mountain Resort vytkl.

Budova G - Tatragolf Mountain Resort ****
Tatragolf Mountain Resort **** - pokoj 408 - budova G

Tatragolf Mountain Resort pokoj 408

Pokoj 408 je apartmánového typu s kuchyňskou linkou, která Vás přivítá hned po otevření dveří do pokoje. Linka je po levé straně a co se mě týká byla naprosto dostatečně vybavena. Součástí kuchyňské linky je dostatek nádobí, rychlovarná konvice, lednice, nebo mikrovlnkou na ohřátí nějakého rychlého jídla.

Obývák a ložnice v pokoji 408

Pokoj dále pokračuje obytnou a spací částí, která je velmi vkusně propojena. Celému pokoji dominuje velká manželská postel s nočními stolky po stranách. Přímo před postelí je cca 90 centimetrová televize a vedle ní velká šatní a odkládací skříň. Docela jsme ocenili i jídelní stoleček se dvěma židlemi, který se nacházel po pravé straně za rohem u vstupu do obytné části apartmánu.

Pohled na Vysohé Tatry - Tatragolf Mountain Resort ****
Pohled na Vysohé Tatry z Tatragolf Mountain Resort ****

Součástí apartmánu byl balkon. Ne, že by jsme chtěli snídat na balkóně, ale věřím tomu, že pokud se rozhodneme do Tatragolf Mountain Resortu přijet ještě jednou v létě určitě na balkónu strávíme hodně času. Nejen při snídaních, večeřích, ale i jen tak u kávy. To nejenom proto , že opravdu rád snídám na balkoně, ale v tomto případě je to i kvůli komu krásném pohledu na Vysoké Tatry který se Vám přímo z balkónu hotelového apartmánu naskytne. Tatragolf Resort je na dohled od Lomnického štítu. Přímo z pokoje máte úžasný a nezapomenutelný výhled na Vysoké Tatry.

Koupelna pokoje 408

Po pravé straně od vstupních dveří jsou dveře do koupelny. Po vstupu do apartmánu je koupelna s WC v podstatě skrytá za vstupními dveřmi. Stejně tak jako celý apartmán je i koupelna velice pěkně zařízena. Celá koupelna je vybavena v moderním stylu. Hranaté umývadlo je umístěno naproti čtvercovému sprchovému koutu, který vévodí celé koupelně. Vedle sprchy je umístěna toaleta a v neposlední řadě je v koupelně taky velký radiátor který nám velmi posloužilo jako sušák na ručníky. Celá koupelna je dost prostorná a lesklé obložení jen dodává luxusní dojem, který na Vás dýchne.

Pří našem pobytu jsme měli i několik vycházek po Vysokých Tatrách (pro mě to byly spíše túry, protože nejsem moc zvyklý chodit). Přečtěte si zde jak jsem šli ze Starého Smokovce na Hrebienok a jako bonus jsem sklouzli k pěknému vodopádu.

Adresa Tatragolf Mountain Resortu

Termálna 38
Veľká Lomnica 059 52

Kontakt na Tatragolf Mountain Resort

Telefon: +421 948 044 298, +421 948 493 998
E-mail:recepcia@tatragolf.sk
Web: www.tatragolf.sk

 

Moje hodnocení Tatragolf rezortu

Tak jak jsem byl na začátku skeptický z minulé zkušenosti nákupu na slevovém portálu, tak tento pobyt všechny mé pochyby naprosto rozboural. Na portál www.slevymailem.cz se ještě určitě vrátím a budu se těšit na další úžasné pobyty za rozumnou cenu.

- Výtah je v mezi patře (pro matky s kočárky to může být hodně nepříjemné)

+ Celý pobyt byl za vynikající cenu (cca 498 Kč / osoba / noc )
+ Moc pěkný hotel
+ Do Tatranské Lomnice je to jen asi 7km

Pokud se chystáte na výlet do Vysokých Tater tak Tatragolf Mountain Resort určitě doporučuji. A co vy? máte z něj nějakou zkušenost? napište ji do diskuse pod článkem.

Napsat komentář