Hotel Auberge Van Strombeek – [část 9.]

Hotel Auberge Van Strombeek – Brusel

Další naší zastávkou byl Belgický Brusel. Měli jsme velkou radost z toho, že se nám podařilo najít hotel, který byl za rozumné peníze a byl blízko k metru. Měli jsme v plánu navštívit i Atomium a Minieurope, byli jsme rádi, že z tohoto hotelu je všude blízko.

Přijíždíme do hotelu Auberge Van Strombeek

Cesta k hotelu byla pěkně označená a tak jsme ho našli během chvíle. Zaparkovali jsme na dvoře a vyrazili na recepci. První co nás překvapilo byl velmi milý asiat, kterému bylo cca 22 let. Moc ochotně nás ubytoval a když jsme vyráželi ven na prohlídku města, tak nám dobře poradil. Navedl nás na metro a ukázal cestu do Atomia.

Směrová značka k hoteu Auberge Van Strombeek
Směrová značka - hotel Auberge Van Strombeek

Vstupujeme do hotelového pokoje

Potom co jsme se zapsali na recepci, nás recepční vyzval, ať ho následujeme do pokoje. To mě překvapilo že se otočil a pokračoval jakoby dál hlouběji do místnosti za recepcí směrem ke kuchyní. O malou chvíli později jsme pochopili, že náš pokoj bude přímo sousedit s kuchyni. Což by asi normálně nemuselo vadit, ale zde snad všechno dělali na oleji a zápach přepáleného oleje se táhl až na chodbu.

Vcházíme do pokoje

Otevřeli se dveře do pokoje a my jsme zůstali tak trochu v němém úžasu. Pokoj byl celý vymalovaný tmavě červenou barvou a my jsme si připadali jakoby jsme byli v nějakém klubu. Zvláštní atmosféru ještě dokreslovaly těžké závěsy, které bránily proniknutí jakéhokoliv paprsku světla do pokoje.

Vybavení pokoje

Na vybavení pokoje si nemůžu úplně stěžovat. Pokoj byl standardně vybavený manželskou postelí, stolky, židlemi, odkládacími prostory na kufry, skříní a vším co normálně v pokoji očekáváte. Pokoj byl čistě uklizen. Nebýt padající omítky hned u dveří, nebo některých jiných nedostatku bylo by to docela příjemné ubytování.

Hotelová koupelna

Koupelna byla velice rozporuplná. Hned při vstupu byl obrovský problém se do koupelny vůbec dostat. Dveře se zasekávali o koberec a velmi těžce se s nimi pohybovalo. Určitě bych dal palec nahoru za to, jak koupelna vypadala. Na koupelně bylo vidět, že to není moc dlouho, co je zrekonstruována a materiály i design byly velmi vkusné. Celkově se mě koupelna líbila asi nejvíc z celého pokoje. Hranaté umyvadlo a prosklená sprcha dávali koupelně nádech luxusu. Bohužel musím říct, že palec dolů dávám za to jak se o koupelnu starali. Sice nově zrekonstruovaná, ale evidentně někdo rekonstrukci odflákl. Ve chvíli, kdy se začaly nadzvedávat kachličky, tak to vyřešili přelepením průhlednou lepící páskou a to působilo dost nevkusným dojmem a zbouralo to všechen pocit krásy i luxusu.

Vyrážíme na prohlídku Bruselu

Recepční nám doporučil, že pokud chceme navštívit Atomium i Mini-Europe máme si koupit jeden společný lístek s výraznou slevou. Doporučuji v Bruselu navštívit známého čůrajícího panáčka, budete překvapeni jak je malý.

Detail hotelu Auberge Van Strombeek v Bruselu
Detail hotelu Auberge Van Strombeek – Brusel

 

Adresa hotelu Auberge Van Strombeek

Temselaan 6, Strombeek-Bever,
Grimbergen, Temselaan 6,
1853 Brussel, Belgie

Kontakt na hotel Auberge Van Strombeek

+32 2 460 64 67

Moje hodnocení hotelu Auberge Van Strombeek

kdo hledá velmi levné ubytování cca kilometr od metra a 1,5 km od Atomia a Minieurope tak ano. Musíte počítat ale s tím, že v hotelu budou opadané zdi, nebo lepící páskou opravené kachličky v koupelně. O zápachu z fritéz ani nemluvě. Já osobně vím že už nikdy v tomto hotelu spát určitě nebudu.

+ Moc příjemný recepční

- Zápach přepáleného oleje
- Opadávající omítka u dveří
- Vypouklé kachličky koupelně
- Zadrhávají si dveře do koupelny

Máte i vy nějakou zajímavou sušenost z hotelu Auberge Van Strombeek , nebo z jiného v Bruselu? Podělte se o ni v diskusi pod článkem.

Napsat komentář