Pension Půlměsíc – pokoj – 3 – Jablonec nad Nisou

Pension Půlměsíc

Dnešní noc jsme strávil v pensionu Půlměsíc v centru Jablonce nad Nisou.

Musím se přiznat, že xetmes vznikl hlavně proto, aby poukázal na podniky jako je tento *** pension Půlměsíc v centru Jablonce nad Nisou. Nejedná se o nijak špatnou zkušenost ba naopak. Byl jsem velmi mile překvapen.

Když jsem vyrážel na cestu koukal jsem na stránky pensionu a podle fotek jsem si říkal, že to bude asi fajn, ale nečekal jsem žádnou hitparádu. A to jsem ještě ani zdaleka netušil co mě čeká a že mé dojmy a pocity z pohledu na internet se radikálně změní a to k lepšímu. Tento *** pension Půlměsíc je ve skutečnosti daleko lepší než se prezentuje na svém webu, ale k tomu se dostanu, teď to vezmu pěkně od začátku.

Přijíždím do pensionu Půlměsíc

Navigace mě navedla z horní strany jakoby nad pension (na to si dejte pozor je tam pěší zóna). Vstoupil jsem do podniku, který se mi podle fotek zdál, že by to mohl být on. U baru v pizzerii mi ochotná servírka prozradila, že jsem správně, ale abych objel blok a auto zaparkoval pod pension. Tam už jsem stál na vyhrazeném parkovišti samotného pensionu.

Kytky na schodech k pokoji č.3 - Pension Půlměsíc v Jablonci nad Nisou
Pension Půlměsíc - Schody k pokoji

Po tom co jsem dostal klíče a instrukce kudy se dostanu do pokoje, vyrazil jsem po schodišti do druhého patra, kde se nacházela "komůrka" číslo 3. Přiznám se, že i když na mě již schodiště působilo velmi příjemným a domáckým dojmem nijak zvlášť jsem se netěšil.

Pokoj č. 3 Pensionu Půlměsíc

Po vstupu na pokoj jsem zjistil, že spát budu dnes v podkroví a to s krásným výhledem z několika střešních oken. Pokoj byl vybaven příjemně. Manželskou postelí, dvěma nočními stolky, skříní, několika zrcadly a dvěma křesly se stolem. Vše poctivá řemeslná práce a na první pohled je vidět, že v pensionu Půlměsíc jsou velmi pečlivé paní pokojské. Všude krásně čisto. Abych nezapomněl pokoj byl vybaven menší plochou televizí, taky na dřevěném stole.

Mám ve zvyku, ihned po tom, co vejdu na pokoj ho poctivě celý prošmejdit a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Proto další moje kroky vedly do koupelny a jestli jsem do teď chválil, tak nevím, jak pochválit ještě daleko víc, jelikož koupelna byla krásně čistá, voňavá a taky se střešním oknem. Tu jsem se trošku zarazil jelikož bylo dovnitř vidět z protějšího domu. Po chvilce rozkoukávání jsem ale zjistil, že každé střešní okno je vybaveno nenápadnou roletkou. Tím byly moje pochyby vyvráceny a mohl jsem se jít v klidu ubytovat...

Pohled z okna na věž v pokoji č. 3 - Pension Půlměsíc v Jablonci nad Nisou
Pension Půlměsíc - pohled z okna na věž

Na pokoji jsem se velmi příjemně vyspal. Hotel i když je podle mě takřka v centru. Je ve velmi klidné lokalitě a nebýt toho, že byla večer pořádná bouřka, ani bych nevěděl, že se venku něco děje. Všude byl krásný klid.

Již když jsem se ubytovával, tak se mě slečna ptala na kolik bych chtěl snídani. Dohodli jsme se, že na 8 hodin a dál jsem nad tím nepřemýšlel.

Snídaně stála opravdu za to...

Ráno jsem se vypravil a vyrazil kolem 8 hod. do restaurace na snídani. A to bylo další příjemné překvapení a hned jsem pochopil , proč se mě slečna včera ptala v kolik přijdu. Servírka mě uvedla ke krásně nazdobenému stolu, kde jsem měl připravenou snídani (mrzí mě, že jsem ji nevyfotil). Zkusím Vám to alespoň popsat.

Šumčička, sýreček, másílko, vajíčko natvrdo, jogurt, pečivo, sklenice džusu, med, marmelády, banán a určitě jsme toho ještě mnoho zapomněl. Sotva jsem usedl a začal hodovat už u mě byla znovu servírka a ptala se jestli si ke snídani dám kávu nebo snad čaj.

Musím uznat, že přesně tak, jak jsem strávil tuto noc v Jablonci nad Nisou v *** pensionu Půlměsíc si představuji služby hotelů a pensionů. „Moc Vám děkuji všem co pracujete v pensionu Půlměsíc a tak jste mi zpříjemnili pobyt. Věřím, že až pojedu okolo tak se určitě zastavím a dám si ve Vaší restauraci nějakou dobrou večeři a doplním článek o to, jak dobře vaříte nejen snídaně“

Moje hodnocení pensionu Půlměsíc a pokoje č.3:

+ příjemné a čisté zázemí pokoje i koupelny
+ krásný výhled ze střešních oken + vynikající snídaně

- špatně se mi to hledalo, asi by to chtělo lépe označit příjezd, aby další neskončili v pěší zóně jako já
- nic jiného co by mi v pensionu vadilo nevím a to je úžasné

Adresa pensionu Půlměsíc-Pizzeria Paolo

Soukenná 13
466 01 Jablonec nad Nisou

Kontaktní spojení na pension Půlměsíc-Pizzeria Paolo

www.pulmesic.cz
info@pulmesic.cz
tel.: 00420 602 136 439

Napsat komentář