Hotel RELAX *** – pokoj č. 412

Recenze Beskydského hotelu RELAX *** - pokoj č. 412

Cesta na hotel Relax začala tím nejkouzelnějším dnem v roce, který může být. Pod Vánočním stromečkem jsem objevil obálky s poukazy na romantický pobyt pro 2, s návštěvou pivních lázní v Rožnově pod Radhoštěm.

Cesta na hotel RELAX

Cestu na hotel RELAX jsme si zpříjemnili prohlídkou technického muzea Tatra Kopřivnice. Celou recenzi najdete zde. Po zhruba dvouhodinové prohlídce nám již nic nebránilo a vyrazili jsme přímo do Rožnova pod Radhoštěm, kde nás čekal tříhvězdičkový hotel RELAX.

Přijíždíme na hotel RELAX

Cedule k parkovišti Beskydského hotelu RELAX
Cedule k parkovišti - Beskydský hotel RELAX

V první chvíli, když jsme přijížděli a zjevil se před námi hotel Relax srdce se mi zastavilo. Hlavou mi prolétlo, že hotel nápadně připomíná hotel Petr Bezruč, o kterém jsem v nedávné době psal a byl jsem z něj velmi rozpačitý. Řekl jsem "nevadí, když už jsme tady tak se podíváme dovnitř". Nepřijeli jsme přece jen kvůli hotelu, ale kvůli odpočinku v pivních lázních, kam jsme se moc těšili.

Parkoviště Beskydského hotelu RELAX
Parkoviště - Beskydský hotel RELAX

Vstupujeme na recepci hotelu RELAX

Vstoupili jsme do hotelu a na první pohled bylo jasné, že hotel byl zbudován za dob totality, ale bylo také vidět, že se majitelé o hotel snaží starat a nepůsobil nijak zašle, ani omšelým dojmem. Paní na recepci nás ubytovala a ochotně zodpověděla všechny naše dotazy. Dala nám i dobrou radu, že do pivních lázních se můžeme dostat taxíkem ( za pouhých 50 Kč ), a nebo si udělat cca 30 minutovou procházku. Za tuto radu jsme byli opravdu rádi a vyrazili jsme na náš pokoj 412.

Boční vstup do Beskydského hotelu RELAX
Boční vstup - Beskydský hotel RELAX

Přicházíme na pokoj 412

Vyjeli jsme výtahem do 4. patra a náš pokoj byl přímo před výtahem. Osobně z toho nemám nikdy radost, protože u výtahu bývá dost často hlučno a někdy to v noci ruší. Už jsem to jednou zažil v hotelu Olympic v Praze a bylo to dost nepříjemné. Měli jsme tentokrát asi štěstí na sousedy, protože si neuvědomuji, že by nás někdo rušil na chodbě u výtahu.

Vstupujeme do pokoje 412

Vstupní chodba pokoje 412 v Beskydském hotelu RELAX
Vstupní chodba pokoj 412 - Beskydský hotel RELAX

Hned po vstupu do pokoje jsme se ocitli na chodbě, která byla moc vkusně obložena dřevem a doplněna velkým zrcadlem. Dále byl pokoj vybavený manželskou postelí, křeslem, stolem a dvěma křesly. Přímo před manželskou postelí byly skříňky s odkládacím prostorem a trochu retro TV. Na takovou televizi si vzpomínám, že jsme taky měli doma cca před 20 lety. Celkově byl pokoj čistý a ani nábytek nepůsobil nijak omšelým dojmem.

Manželská postel

Postel mě trochu zklamala. Nemohu říct, že byla nějak moc nepohodlná. Co mi ale  opravdu vadí, když je manželská postel tvořena dvěma samostatnými postelemi, které mají vysoké bočnice a jsou k sobě přisunuté. To se potom stačí jen trochu přitulit k partnerce, nebo partnerovi a najednou ležíte na bočnici, která velmi nepříjemně tlačí. A já jsem se pěkně bouchl :-(.

Odkládací skříně a TV v Beskydském hotelu RELAX
Odkládací skříně a TV - Beskydský hotel RELAX

Koupelna a WC

WC bylo součástí koupelny. Nemám to moc rád, ale na hotelech je to docela běžná praxe a tak jsem si na to už zvykl. Co je potřeba zdůraznit že koupelna byla krásně moderně zrekonstruovaná a hlavně čistá a voňavá.

Pohled do koupelny pokoje 412 v Beskydském hotelu RELAX
Pohled do koupelny - pokoj 412 - Beskydský hotel RELAX

Venkovní sportoviště

Již když jsem koukal ven z balkónu zaujal mě nejen bazén, ale i okolní hřiště, sportoviště a v neposlední řadě i velké ohniště, které by bylo super na letní opékačku nebo grilovačku s přáteli. Jen škoda, že jsme přijeli na jaře, protože by se mi moc líbilo poležet si pod slunečníkem u bazénu, a nebo si na lehátku dát jedno či dvě orosené pivečka (na ty večer došlo v pivních lázních). A jelikož mám moc rád golf, určitě bych si obešel i minigolfové hřiště, nebo si něco zahrál na některém z jiných sportovišť. Na videu jsem zachytil větší část pěkného zábavně relaxačního areálu.

Vnitřní relax zona

Hotel nabízí i vnitřní bazén, nebo masáže, ale tuto část jsem nestihl vyzkoušet a tak vám o ní napíši až v některé z dalších recenzí hotelu RELEX. Zatím si zde můžete přečíst mou recenzi našeho pobytu v pivních lázních, kde jsme si to moc užili.

Adresa Beskydského hotelu RELAX ***

Beskydský hotel RELAX ***
Lesní 1689
Rožnov pod Radhoštěm
PSČ 756 61
Czech Republic

Kontakt na Beskydský hotel RELAX ***

hotelrelax@seznam.cz
www.hotelrelax.cz

Hodnocení hotelu RELAX

Pokud se mě někdo zeptá "jedu do Rožnova pod Radhoštěm a potřeboval bych tam nějaký hotel máš nějaký tip?" Vždy odpovím "ano, jeď do hotelu RELAX, já jsem tam již spal a docela se mi to líbilo. Je to velmi rozumný kompromis mezi cenou a kvalitou". Já jsem byl v Beskydském hotelu RELAX moc spokojen a všem ho určitě doporučuji.

+ Nově rekonstruovaná koupelna
+ Pěkné sportovní vyžití

- Bočnice u manželské postele

Napsat komentář