Hotel Plzeň *** – pokoj číslo 16

Recenze Hotelu Plzeň *** - pokoj č. 16

Do hotelu Plzeň jsem se vrátil asi po roce a tentokrát jsem přijel pozdě v noci. Moc jsem ocenil, že spím hned v prvním patře. Bylo to kousek za recepcí. Sotva jsem vstoupil do pokoje číslo 16 zůstal jsem v němém úžasu. Docela dlouho jsem se rozhlížel, protože něco takového jsem opravdu nečekal.

 

Zařízení pokoje č. 16 v Hotelu Plzeň

na první pohled mě upoutal pruh po pravé straně, který byl vysázen z bílých kamínků o velikosti asi křepelčího vajíčka. Byla to pěkná polička, kterou tento kamenný pruh podtrhoval. Celkově stěna ze dřeva na mě působila velmi dobře a moc se mi to celé líbilo. I to jak byla ve stěně zasazena televize, kde bylo napsané uvítání a mohl si jej člověk pustit hned v několika jazycích (sice je to jen taková blbůstka, ale je to příjemné). Navíc tato strana pokoje byla dotvořena pěknými obrazy na stěnách, které byly podsvícené a zároveň sloužily jako nepřímé osvětlení.

Další dva menší obrázky, které kromě dekorace taky dělaly nepřímé osvětlení byly pověšeny i nad postelí. Posuďte na videu:

Jak jsem se tak dál rozhlížel, hned mě zaujali židle, které byly potaženy kůží. To vypadalo na první pohled velice luxusně, ale při bližším prohlédnutí bylo vidět na nohách značné škrábance a oděrky. Ve chvíli, kdy jsem zvedl hlavu, tak další pozitivní šok… Na stropě byl udělaný podhled ve tvaru (asi čtverce se skosenými rohy) a nejen že to vypadalo moc pěkně a efektně, ale v podhledu byli moc pěkně zapracovány i světla a celkově to působilo velmi luxusním dojmem.

Moc se mi líbilo i množství různých skříňek, přihrádek, šuplíků a jiných odkládacích prostor. Jakmile jsem otevřel šatní skříň na chodbě překvapil mě i připravený bílý župan (u hotelů v této cenové relaci většinou župan nebývá standardem). Nebudu jen chválit našel jsem i nedostatky a kromě odraných nohou i opadaná omítka u okna nepůsobila úplně tím nejlepším dojmem a kazili jinak skvěle připravený pokoj.

A teď jdeme do koupelny pokoje č. 16 v Hotelu Plzeň

Skleněné umyvadlo v koupelně pokoje č. 16 hotelu Plzeň
Hotel Plzeň *** - pokoj číslo 16 - skleněné umyvadlo

Jestli jsem do teď chválil, tak se přiznám, že nevím, jak pokračovat protože to, co na mě vykouklo po rozsvícení mě opravdu dostalo a nečekal jsem něco takového.

Hned po tom, co jsem rozsvítil se přímo přede mnou rozzářilo červeno bílé obložení stěn. Lesklé obklady, které byly pěkně naleštěné moc pěkně odrážely paprsky světla a působilo to impozantně. Sotva jsem se rozhlédl po koupelně hned mě upoutalo skleněné umyvadlo s nerezovou nohou. Něco takového jsem ještě nikdy v životě neviděl a proto jsem chodil točil a  fotil ze všech stran a úhlů.

Detail skleněného umyvadla v koupelně pokoje č. 16 hotelu Plzeň
Hotel Plzeň *** - pokoj číslo 16 - skleněné umyvadlo detail

Hned vedle byl sprchový kout a tam jsem opět zajásal, protože mám moc rád sprchy, které imitují deštík. Když jsem viděl tu velkou hlavici zajásal jsem, že přesně tohle bude ten případ a možná tomu tak i někdy bylo, ale když jsem sprchu zapnul, tak jsem zaplakal, protože v hlavici bylo asi hodně usazenin od vodního kamene a tak sprcha sprchovala velice blbě a občas jsem si připadal, že některé ty proudy musím spíš hledat a tak jsem při sprchování musel vypadat jak nějaký tanečník v kapkách deště :-). Ještě že tam byla i normální sprcha a tak se dalo osprchovat, ale byl jsem zklamaný, protože ta velká sprcha u stropu před zapnutím slibovala super zážitek, který se bohužel nekonal :-(.

Moje hodnocení pokoje č. 16 v Hotelu Plzeň

+ krásné prostředí (kamenová výzdoba, pěkný nábytek, podsvícené obrazy)
+ super skleněné umyvadlo a celkově pěkná koupelna

- otlučený nábytek a opadaná omítka
- ucpaná sprcha vodním kamenem, která moc nefungovala

Pokud chcete Hotel Plzeň *** navštívit zde máte kontakt:

Adresa hotelu Plzeň

Budilova 15
301 00, Plzeň

Spojení na hotel Plzeň

telefon: +420 377 224 034
fax: +420 377 326 570
mobil: +420 774 224 034
skype: hotelplzen
email: info@hotelplzen.cz

 

Vaše hodnocení hotelu Plzeň

Napište mi do komentáře jestli jste někdy navštívili Hotel Plzeň. Jak jste byli spokojeni a připište i jak se Vám moje recenze pokoje číslo 13 v Hotelu Plzeň líbila.

Napsat komentář