Hotel Maria *** – Ostrava

Hotel Maria *** - Ostrava

Najít parkovací místo v centru Ostravy v podvečer když jsem přijel se podobá velmi adrenalínové hře. Byl jsem slečnám na recepci vděčný, když mi řekli, že mám zaplacené parkovací místo ve dvoře. Bylo příjemné že je kde zaparkovat, ale litoval jsem ty, kteří mají větší auto než já. Já jsem jel Škodou Rapid, ale i tak když jsem vjížděl do vrat, které mne vedly na parkoviště ve dvoře jsem byl velmi opatrný. Od každého zrcátka ke vratům nebylo více prostoru jak 5-7cm. Naštěstí na dvoře byly parkovací místa nakreslené pěkně na široko, a tak nebyl problém zaparkovat.

Parkoviště u hotelu Maria v Ostravě
Parkoviště u hotelu Maria v Ostravě

První dojmy po příchodu do hotelu Maria ***

Po tom co jsem vstoupil do výtahu, byl jsem udivený. Stěny byly pokryté krásnou hnědou kořenicí a působilo to velmi luxusním dojmem. I první dojmy z chodby k pokoji ke mně velmi promlouvaly. Stěny byly vymalované na bílo, ale měly na sobě velké nepravidelné vystouplé čáry.

Pokoj v Hotelu Maria ***

Po vstupu na pokoj jsem zůstal trochu zkoprnělí. I když většinou cestuji sám, již dlouho jsem nezažil tak malinký pokojíček. Byl jsem z něj trošku šokován. Posuďte sami na videu:

Z počátečního šoku jsem se, ale rychle probral a začal se rozhlížet. Pokojík byl poměrně pěkně a čistě vybaven. Jen jednu vadu na kráse jsem našel. Hned vedle dveří byla zásuvka na telefon a byla bez krytky. Vypadalo to sice neesteticky, ale na přespáni mi to určitě vadit nebude, řekl jsem si.

Koupelna v hotelu Maria ***

Dál jsem postupoval do koupelny. Jestli se vám do teď zdálo, že jsem málo chválil, tak zde mi znovu spadla brada a tentokrát až na zem. Koupelna byla asi nedávno zrekonstruována. Byla krásně čistá, pěkná, prosvětlená a voňavá. Když si uvědomím, že hotel Maria je tříhvězdičkový, tak v tomto porovnání musím říct, že koupelna na mne dýchla opravdu luxusním dojmem.

Postel hotelu Maria zklamala

Bohužel jsem narazil na další neduh a to pro mne docela zásadní. Teď mne zpětně mrzí, že jsem nejprve šel s kamarádem na jedno jinak bych to zjistil dřív. Večer když jsem si lehl se mi postel zdála na první „poležení“ poměrně pohodlná… A to taky byla. To co mi opravdu vadilo se ukázalo velmi záhy. Při každém byť jen sebemenším pohybu postel nesnesitelně vrzala .  Nebýt této nepříjemnosti, tak jsem si pobyt velmi užil, ale ta postel hodně moje hodnocení srazila .

Snídaně v hotelu Maria ***

Co se týče snídaně, tak ta byla naprosto normální a odpovídající tomu, co bych od podobného hotelu čekal. Jen mne zamrzelo. že neměli míchané vajíčka, ale to jim dokáži odpustit .

Moje hodnocení noci v pokoji 13 v hotelu Maria:

+ Vlastí parkovací místo
+ Krásná koupelna

- Velmi úzký vjezd na parkoviště
- Vrzající postel

 

Adresa Hotel Maria ***

Přívozská 1135/23,
702 00 Ostrava

Kontaktní spojení Hotel Maria ***

Tel. +420 596 110 676-77
Mobil. +420 601 200 987
ICQ: 646020591
objednavky@hotel-maria.cz
www.hotel-maria.cz

Napište do komentáře, jestli jste někdy navštívili Hotel Maria a jak jste byli spokojeni, nebo jak se Vám mé hodnocení líbilo.

Napsat komentář