Hotel Kapitol pokoj 102

Recenze pokoje č. 102 v hotelu Kapitol

Měl jsem nějakou práci v západních Čechách a na noc jsem se zastavil v Mostě. Na přespání jsem si vybral čtyřhvězdičkový hotel Kapitol a po krátké procházce po místním obchodním domě, kde jsem hledal sportovní boty jsem vyrazil do hotelu.

Přijíždím do hotelu Kapitol

Od obchodního centra to bylo přes cestu, ale protože jsem přijel ze špatné strany musel jsem se na chvíli stát dodavatelem některého z obchodů, protože jsem potřeboval vjet do prostoru pro náklaďáky, abych se otočil a mohl projet přes křižovatku k hotelu Kapitol. Hotel na první pohled působí velmi zvláštně. Po celé budově jsou velké reklamní cedule nejrůznějších firem a společností, co zde sídlí, nebo něco prodávají. Přiznám se, že když člověk přijíždí má co dělat, aby si uprostřed těch cedulí všiml označení Hotel Kapitol, které mi mezi těmi ostatními poutači splynulo. Nevadí, nakonec jsem to našel, zaparkoval před vchodem a mohu se jít ubytovat na recepci.

Hotel Kapitol - Most

Recepce Hotelu Kapitol

Hned po vstupu do prostor recepce jsem změnil názor. Zatím co z venku budova vypadá jak reklama na vietnamskou tržnici, uvnitř je to moc pěkně zpracovaný a čistý objekt. Na recepci jsem ale našel lístek „přijdu hned“. Napadlo mě, že když je 18 hod., tak že zde je asi jen jedna recepční. Všichni jsme lidi a třeba si potřebovala odskočit… Nevadí, chvíli počkám. Při čekání jsem se rozhlížel po prostorách recepce, které byli moc pěkně zpracované.

Posezení v levo - Hotel Kapitol - Most

Na pravé i levé straně byly vytvořeny prostory z křeslama a stolama a vše bylo dokresleno na obou zdech moc pěknou mozajkou. Prošel jsem si celou místnost (asi 5x) a nakonec jsem zakotvil v jednom z křesel a začal řešit emaily. Cedulka „Přijdu hned“ na mě pořád koukala na recepčním pultu a já jsem doufal, že už to nebude dlouho trvat. Asi po 15 minutách mého čekání se objevila recepční. „Hurá“ i já se dnes ubytuji.

Check in a parkování

Příjemná recepční se mi omluvila za čekání a velmi rychle vybavila všechny náležitosti okolo mého check-inu. Předala mi kartu od pokoje 102 a vysvětlila kde zaparkuji. Bylo to jednoduché. Řekla mi: „Půjdete ven, na první křižovatce zatočíte doprava, pak zase doprava, ještě jednou doprava a když budete před budovou tak naposled doprava a tam jsou vrata do garáží, které si otevřete kartou“. „Tak to bude zajímavé“ pomyslel jsem si. Jak slečna řekla, tak jsem udělal a do garáží jsem dojel. Byl jsem rád, že auto bude garážované a nebude přes noc stát na parkovišti před hotelem.

Recepce hotelu Kapitol v Mostu

Přicházím na pokoj 102

Auto jsem zaparkoval v podzemní garáži a vydal se po schodech nahoru na recepci. Slečna recepční mi ukázala kama se dostanu k pokoji 102. Všechny dveře se otevírají pomocí čipové karty a já svoji nešikovností stál u dveří k pokoji a nemohl je otevřít. Po nějaké době se mi to povedlo. Ve chvíli, kdy jsem pochopil, že kartu u zámku je potřeba držet alespoň 3 vteřiny. Již na chodbě jsem musel ocenit jakým způsobem, zde v hotelu Kapitol mají značené pokoje. Většinou se setkáte s tím, že číslo pokoje je nakreslené nebo přilepené přímo na vstupních dveřích do pokoje. Zde však byli vedle dveří do pokojů velká čísla přilepená přímo na zdi, vedle dveří a já musím říct, že to vypadalo perfektně. Zde se někdo zamyslel nad designem a ten výsledek stál opravdu za to.

Vstupní dveře k pokojům - Hotel Kapitol - Most

Vstupuji do pokoje 102.

Pokoj 102 byl řešen trochu netypicky oproti běžným hotelovým pokojům, kde vstoupíte a celý pokoj se rozkládá přímo před vámi. Po otevření dveří pokoje 102 vidíte před sebou jen zeď. Celý pokoj je po vaší pravé straně. Pokoj byl na čtyřhvězdičkový hotel vybaven podle mě naprosto normálně. Velká manželská postel, odkládací skříní na oblečení, křeslo, na zdi TV a v rohu pod oknem rohový psací stůl a židle.

Manželská postel

Hned jsem si sedl na postel, abych zjistil tvrdost matrace. Měl jsem velkou radost, že matrace není příliš měkká, protože nemám rád když si lehnu a celý se do postele zabořím. Ráno mám velký problém s tím, že mně bolí záda. Bohužel po tom, co jsem si lehl, tak jsem zjistil že matrace není tak tvrdá jak jsem si myslel a musím říct, že ráno jsem záda opravdu cítil. Ale nebylo to nějak zlé, tak se to dalo přežít. Hned po příchodu do pokoje jsem hodně ocenil, že vedle postele je velká odkládací skříní. Po bližším prozkoumání skříně jsem zjistil, že uvnitř je i trezor na cennosti (za ten dávám palec nahoru), ale i schovaná mini lednice s minibarem. Na první pohled jsem pochválil architektka, jak pěkně a vkusně lednici zabudovali do vestavěné skříně. Bohužel každá lednice má kompresor a ten nepříjemně hučel a bylo to hodně rušivé.

Koupelna pokoje 102

Koupelna v pokoji 102 byla obložena černými matnými obklady, na kterých se velmi vyjímalo bílé hranaté umyvadlo. Sprchový kout byl celý prosklený a i s ostatními doplňky a bílou toaletou působila koupelna velmi, opravdu velmi krásným a luxusním dojmem. Já osobně jsem také ocenil velkou sprchovou hlavici, která při sprchování udělala moc jemný proud vody a člověk si připadá jako v ledním deštníku.

Sprcha v pokoji 102 - Hotel Kapitol - Most

Adresa Hotelu Kapitol ****

Jaroslava Průchy 1915/24
434 01
Most

Kontakt do Hotelu Kapitol ****

Telefon:+420 222 539 539

Moje hodnocení hotelu Kapitol a pokoje 102

Hotel je moc pěkně zpracovaný a návštěvníkovi nabízí velmi příjemný pobyt. Vím, že pokud pojedu do Mostu, tak hotel kapitol znovu navštívím, a to doporučuj i Vám. Sám jsem již v hotelu Kapitol spal poněkolikáté a úroveň služeb, kterou nabízí je pořád neměnná a na velmi vysokém standardu. Personálu hotelu Kapitol bych vzkázal: „držím vám palce a věřím, že služby udržíte na tak vysoké úrovni jakou jsem měl možnost u vás již několikrát zažít. Díky moc a přeji Vám hodně spokojených zákazníků, tak jak jsem byl já sám“.

+ krásný čistý hotel
+ velice pěkně a vkusně zařízen a vybaven prostor recepce se dvěma odpočinkovými zónami
+ podzemní parkoviště

- velké množství reklamních poutačů na budově hotelu
- cca 15 minut čekáni na recepci, kde byla cedulka „Přijdu hned“

Napsat komentář