Expedice Dubaj – Recenze Jumeirah parku – [č. 8.]

Jumeirah park Dubaj

Jak jsem psal v minulém článku o Jumeirah beach. Autobus, který nás přivezl k pláži Jumeirah beach z hotelu Arabjan park zastavoval přímo u vchodu do Jumeirah parku. Zde jsem pro Vás připravil alespoň pár pěkných obrázků a videí z Jumeirah parku.

Relax v Jumeirah parku

Jumeirah park je krásné místo plné zeleně a vzrostlých stromů jen přes cestu od krásné dubajské pláže Jumeirah beach. Můžete si zde sednout na lavičku a koukat na panorama proslulého hotelu Burj Al Arab a třeba využít některou ze stezek ať už na procházky nebo pokud si chcete ve stínu zaběhat.

Jak vidíte na videu v parku je prostor, který slouží na zabavení dětí na nejrůznějších prolézačkách. Dospělí si zde můžou sednout na lavičku a povídat si, nebo si v klidu číst knihu a relaxovat (pokud zrovna není pětatřicet stupňů ve stínu, tak jak jsme to měli my v den, kdy jsem natáčel).

Na závěr moje hodnocení Jumeirah parku

Zeleň a rostliny Jumeirah parku jsou krásným kontrastem k rozpálenému písku, který se nachází na pláži, která je jen přes silnici. Je to velmi pěkné komplexní místo a podle mého názoru velmi dobře vymyšlená alternativa, pokud se již nechcete slunit na pláži a chcete si užít chvíli klidu ve stínu, ale být pořád jen kousek od moře.

Napište mi do komentáře Váš názor na Jumeirah park, a jestli si myslíte, že by takové parky měly vznikat i u jiných pláži.

Napsat komentář