Bastion Hotel *** Zoetermeer pokoj č. 21 – [část 17.]

Recenze - Bastion Hotel *** Zoetermeer pokoj č. 21

Tříhvězdičkový hotel Bastion byl pro nás posledním hotelem, kde jsme na našem Euro tripu plánovali přespat. Byli jsme na cestě už 9. den a tak jsme se cítili už dost unaveně. Do hotelu jsme přijeli cca v 18 hod. a moc jsme se těšili, až si konečně odpočineme.

Ubytování v hotelu Bastion

Moc jsem ocenil, že Hotel Bastion má parkoviště zdarma přímo před vstupem hlavní budovy. Je to velká výhoda hlavně, když člověk nese větší množství zavazadel. Recepce byla pěkně zařízena a jednání s personálem bylo asi nejlepší, co jsme během naší cesty zažili. Všichni byli moc příjemní, úslužní a ochotní nám se vším pomoci a poradit. Po vypsání všech dokumentů jsme dostali kartu od pokoje č. 21, ve které jsme spali.

Parkoviště před hotelem Bastion *** v Holandském Zoetermeeru
Parkoviště před hotelem Bastion *** v Holandském Zoetermeeru

Přicházíme na pokoj 21

Pokoj č. 21 byl hned v přízemí. Jelikož jsme měli poměrně velký kufr, byl jsem rád, že ho nemusím tahat daleko. V hotelu Bastion mě zaujalo velké množství dveří. Z recepce byly dveře na schodiště, hned po cca 2 m byly další dveře do chodby. Na první pohled se mi to zdálo dost obtěžující. Když jsem se nad tím zamyslel, dalo mi to smysl. Jednalo se o protipožární dveře a cílem bylo pravděpodobně rozdělit prostor na menší části, které by se v případě požáru díky protipožárních dveří oddělily a zamezily dalšímu šíření po hotelu.

Vybavení pokoje 21

Jak můžete vidět na videu, pokoj je vybaven velmi vkusně a účelně. Podlaha byla pokryta červený kobercem. Po vstupu do pokoje vás přivítá velké okno, které do pokoje pouští denní světlo a je z něj pěkný výhled ven. Pod oknem stál psací stůl s lampou a rychlovarnou konvicí. V pokoji bylo možno uvařit si kávu, čaj a nebo si dát láhev piva tak jako my ( když jsme láhev kupovali, mysleli jsme si, že se jedná o nějaké šumivé víno).

Bastion Hotel *** Zoetermeer pokoj č. 21
Bastion Hotel *** Zoetermeer pokoj č. 21

Mám jedinou výtku k recepčním hotelu Bastion. Na videu si můžete všimnout oddělených postelí. Recepční viděli, že přicházíme jako pár, mohli nás na tuto skutečnost upozornit, nebo se zeptat jestli budeme mít zájem o pokoj s manželskou postelí. Jelikož jsme byli velmi unavení a nechtělo se nám již nic reklamovat, mávli jsme nad tím rukou a dál to neřešili.

Na protější zdi v rohu byla umístěna menší TV. Byla sice menší, ale podle mě naprosto dostatečná. Příjemnou atmosféru pokoje ještě dokresloval zajímavý obraz na zdi nad nočním stolkem, který odděloval obě postele. Celý pokoj byl dobře pokryt free wi-fi signálem, což jsme taky velice ocenili

Koupelna

Koupelna pokoje 21 byla umístěna, tak jako na spoustě jiných pokojů po pravé straně za vstupními dveřmi v chodbičce . Naproti dveří do koupelny stála velká šatní skříň, se spoustou úložných prostor a trezorem.

Celkem hodnotím vybavení koupelny jako naprosto průměrné. To co chci určitě pochválit, byla čistota celé koupelny. Hned po vstupu do koupelny je před vámi velké umyvadlo se zrcadlem, na které navazuje závěs sprchového koutu. Po pravé straně od vstupních dveří je toaleta. V koupelně bych vytkl podlahu ve sprše. Podle mě byla nedostatečně vyspádovaná a při sprchování částečně vytékala voda ze sprchového koutu do prostoru koupelny. Nebylo to sice tak moc jako předchozí den v Hotelu Holland Lodge**, ale bylo to nepříjemné. Já osobně bych byl rád za větší spád, nebo vystavení menšího soklu, který by zabraňoval vytékání vody ze sprchy.

Adresa Bastion Hotel ***

Zilverstraat 6,
2718 RL Zoetermeer,
Nizozemsko

Kontakt na Bastion Hotel ***

+31 79 361 1071

Závěrečné hodnocení Bastion Hotelu ***

- recepční nás neupozornili na oddělené postele
- vytékající voda ze sprchového koutu

+ free wi-fi
+ parkoviště zdarma přímo před hotelem
+ čistá koupelna

Pokud někdy pojedu okolo Nizozemského Zoetermeeru a budu hledat hotel, kde se za rozumné peníze vyspím, pak klidně po hotelu Bastion rád znovu sáhnu. Ubytování v Bastion Hotel *** Zoetermeer rozumná volba. Poměr ceny a  kvality je zde dostatečně vyvážen a my jsme zde spali za 63 EUR. Osobně všem Bastion Hotel doporučuji.

Napište mi do diskuze jestli máte podobnou zkušenost s hotelem Bastion, nebo nějakým podobným hotelem v okolí Amsterdamu, do kterého jsme se vypravili následujícího rána.

Napsat komentář